Siema!!!Ale dzis był zjebany dzien z rana zimno jak huj pozniej cieplej a pozniej burza a teraz jest fajnie!!!pozdro dla karoliny pauliny itd.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.06.2006 :: 13:58 :: cmm228.neoplus.adsl.tpnet.pl

dajesz Łaksiu dajesz nową notkę.....dawaj bo chcę ci skomtentować
no dalej bo się niecierpliwie!!

21.05.2006 :: 16:56 :: cmp99.neoplus.adsl.tpnet.pl

bula

loczek a może wejdziesz do mnie i zostawisz komcia???? Pozdro dla ciebie!!!
17.05.2006 :: 19:54 :: akn94.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

hey fajny blog skomentujesz u mnie xD
www.gabrysia.talk.pl
16.05.2006 :: 19:28 :: ckq60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Edzia

tylko pozdro dla mnie barkuje!! i tak z gory gorące buziaki dla ciebie :****************************:*:*:*:*::**::*:*
16.05.2006 :: 17:57 :: ckn227.neoplus.adsl.tpnet.pl

a co do tych dziewczyn z 4 kl to dziś miałeś nam je pokazaćale byśmy im nagadały że latają za naszym kumplem i go wkurzają:/:/powiedziałybyśmy im żeby się od Ciebie odpierdoliły!!!!idziemy teraz na dworek może nas gdzieś zobaczysz z lodami(tradycja) haha....i z nami pochodziszdobra kończymy i :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*dla Ciebie Łaksiu!!!!!!!
16.05.2006 :: 17:52 :: ckn227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

nO TA Karolina się rozpisała........:/// i teraz ja musze pisać...!!!ale to dla mnie przyjemność zostawiać komy u takiego ziomka jak ty!!!!!!!Jesteś poprostu najlepszy nasz wspólny kumpel!!!!!!!!!!!!!!nie zmieniaj się bo jesteś Zarąbisty!!!!!a ja dzisiaj miałam troche na próbie nudno bo wczoraj było zajebiście!!!!!!Sczególnie jak śmiałam się z chłopakami...a potem wyszłam z Karoliną na dworek i kupiłyśmy sobie lody ale nie te co zawsze bo te dały nam mało śmiechu....hehehehhehehheale i tak było SPOX!!!!!A dzisiaj rano do kościoła i do spowiedzi.....było troche grzechów.....heheheh żartuje!!!!Karolina miała i tak więcej!!!!!buhahahhahaa potem próba ty też byłeś bo cię widziałąm i potem jak poszliście to my mieliśmy mieć próbe ale panie nas zwolniły i w czwartek też nie idziemy do kościoła....[[jupi]]!!!!a i w czwartek będzie mój kolega strażak bo będą na nadaniu imienia...hehe...rozpisałam się ale za to przebiłam Karoline.....hehehhe!!!!!!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*i jeszcze o wiele więcej dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!A zaraz ide znów z KArolina na dworek i jak zawsze nasza tradycja lody!!!!![[[[mniam]]]]Pozdro dla najleszego ziomka pod słońcem!!!!hehe:*:*:*
16.05.2006 :: 17:43 :: ckn227.neoplus.adsl.tpnet.pl

haha...PAulinkanie będziesz miała dłuższego bo ja teraz się rozpiszę!<hehehe>fajnie było z Tobą Loczek pisać o pogodzie...jak by co to ja jetem pogodynkano i co ja jeszcze miałam napisać....a najważniejsze że jesteś poprostu cool ziomal i super kumpel!najlepszy ze wszustkich moich kumpli...wierz mi !!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:**:dla Ciebie i pozdro dla ........nie będę jej dawała pozdro bo i tak mnie zaraz przebije w długości komów:/:/:/ LUBIMY CIĘ BAAAAAAARDZO!!!
16.05.2006 :: 17:38 :: ckn227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

I ta....Karolina oczywiście chciałą mieć dłuższy komentarz ode mnie...buhahahhahahnie będzie miała bo ja zawsze mam dłuższy bo lubie się rozpisywać..!!!jesteś Zajebisty kumpel!!!!!!!!!hehehe:*:*:*:*:*:*:*:*dla CIebie!!!!!Bardzo Cię lubimy!!!!:*:*
16.05.2006 :: 17:35 :: ckn227.neoplus.adsl.tpnet.pl

siema to znowu ja....pisze kolejny koment bo Paulina miała dłuższy komentarzhehe...lol<------to dokończenie tamtego fajny ziomek z Ciebie!!buźka:*:*
16.05.2006 :: 16:38 :: ckn227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

Dzięki za pozdro!!!Spoko Ziomal jesteś...hehe no po co ta burza była..??..!!..:/:/:/ ale teraz jest słoneczko... dla mnie też był zjebany dzień bo nie wiem co mam zrobić...Pozdro ;*:*:*:*dla Ciebie!!!
16.05.2006 :: 16:21 :: ckn30.neoplus.adsl.tpnet.pl

no widzisz Łaksiu jak chcesz to potrafisz napisać nową notęhehe....(to ja cie namówiłam)!!!!dzięx za pozdro dla mnie i BUZIOLE dla Ciebie!!papa:*:*:*
Talk.pl :: Wróć